Tradycyjne i elektroniczne katalogi Oriflame

Kosmetyki Oriflame cieszą się zainteresowaniem na całym świecie. Wysoka jakość poszczególnych propozycji oraz optymalnie przygotowana oferta katalogowa to główne zalety szwedzkiej firmy. Na uwagę zasługują także katalogi Oriflame, które zmieniają się co trzy tygodnie. Rozwiązania te dostępne są w postaci tradycyjnej, czyli jako optymalnie ilustrowane foldery bądź broszury, a także jako innowacyjna alternatywa internetowa.

Katalogi tradycyjne dostępne są u konsultantek Oriflame, które w dowolny sposób mogą rozpowszechniać informacje o dystrybucji markowych kosmetyków. W tym przypadku potencjalna klientka bądź klient może złożyć zamówienia u konsultantki, bez konieczności rejestracji w klubie członkowskim. Zamówienie składane jest na podstawie propozycji znajdujących się w aktualnym katalogu. Warto podkreślić, że klientka lub klient ma prawo skorzystać z dostępnych promocji w zakresie propozycji kosmetycznych.

Alternatywnym rozwiązaniem są internetowe katalogi Oriflame. Z całą pewnością jest to propozycja wygodna, aczkolwiek należy pamiętać, że korzystać z niej mogą wyłącznie członkowie klubu Oriflame. Warunkiem koniecznym jest w tym przypadku jest rejestracja w klubie Oriflame. Należy jednak podkreślić, że członkostwo w klubie Oriflame nie zobowiązuje do regularnych zakupów. Dana osoba może korzystać z oferty oraz aktualnych promocji, ma także możliwość dystrybucji konkretnych rozwiązań, nie mniej jednak w przypadku braku zamówienia z konkretnego katalogu, osoba będąca członkiem klubu Oriflame nie ponosi żadnych konsekwencji.

Katalogi Oriflame

Firma Oriflame należy do tych, które zajmują się tak zwaną sprzedażą bezpośrednią. Oznacza to, iż jej produktów nie można kupić w żadnym sklepie, należy znaleźć konsultanta, który zajmuje się dystrybucją jej kosmetyków i u niego je zamówić. Zazwyczaj klienci zamawiają produkty z bieżącej oferty katalogowej. Katalogi Oriflame są ważne przez 3 tygodnie, pierwszym dniem obowiązywania katalogu obecnie jest wtorek, jeszcze nie tak dawno był to poniedziałek. W każdym katalogu zainteresowane zakupem kosmetyków osoby mogą skorzystać z bardzo wielu atrakcyjnych promocji. Zazwyczaj na pierwszych stronach prezentowane są przede wszystkim nowości lub też najbardziej atrakcyjne promocje. Potem katalog zazwyczaj podzielony jest na działy, w których znaleźć można na przykład tak zwane kosmetyki kolorowe, czyli służące do makijażu, zapachy, kosmetyki pielęgnacyjne i wiele innych. Poza tym w każdym dziale zazwyczaj oddzielnie prezentowane są tak zwane serie kosmetyków, aby każdy mógł wyszukać takie które są mu potrzebne. Należy zwracać uwagę na promocje, które mogą się w nim pojawić, często za dokonanie zamówienia na konkretną kwotę lub przy zakupie określonych produktów można niektóre otrzymać za darmo lub po niezwykle atrakcyjnej cenie.  Zamawianie kosmetyków odbywa się na podstawie numerów, które przypisane są do każdego kosmetyku. Jeżeli występuje on w kilku kolorach, należy na to także zwrócić wiele uwagi, bowiem każdy kolor ma inny numer. Katalogi Oriflame są wykonane z niezwykle dużą dbałością o szczegóły, na dobrej jakości papierze.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress