Praca w Oriflame

praca w firmie oriflame

Pasją bardzo wielu kobiet jest poznawanie nowych kosmetyków, testowanie ich i ewentualne stosowanie, oczywiście wtedy, kiedy dany kosmetyk przypadnie im do gustu. Prawdziwą przyjemnością jest dla tych pań oglądanie kolejnych propozycji przemysłu kosmetycznego, nawet jeśli odbywa się to jedynie przy pomocy katalogu, a cóż dopiero, jeśli możemy te wszystkie cudowne rzeczy wziąć do ręki, powąchać, dokładnie obejrzeć,  rozsmarować na próbę odrobinę kremu, szminki, czy podkładu. Te wszystkie przyjemności oraz bezpośredni dostęp do wszelkich nowości i cenowych okazji, mają konsultantki Oriflame,  wspaniałej firmy kosmetycznej o światowym zasięgu, oferującej naturalne szwedzkie kosmetyki, cudowne perfumy i wody toaletowe, kosmetyki do makijażu i różne akcesoria w postaci torebek, biżuterii, czy nawet suplementy diety w serii Wellness by Oriflame. Konsultantka Oriflame, dzięki bezpłatnym szkoleniom, zyskuje wiedzę, jak wyglądać olśniewająco i dbać o własny wygląd, potrafi to także przekazać swoim klientkom.

Praca w tej firmie to nie tylko cenna wiedza i dostęp do najlepszych kosmetyków, ale również możliwość zarabiania dużych pieniędzy, a co najważniejsze, wysokość zarobków zależy wyłącznie od woli konsultantki.  Zostając członkiem Klubu Oriflame mamy możliwość kupienia kosmetyków po cenie hurtowej, bez marży. Jeżeli sprzedamy je klientowi po cenie katalogowej, wysokość marży stanowi nasz zysk. Jest zatem logiczne, że im więcej mamy klientów i zamówień od nich, tym większe są nasze dochody. Na nowego konsultanta czeka także bardzo atrakcyjny pakiet pod nazwą „Witamy”, w ramach którego można otrzymać wspaniałe upominki.

Ale to nie wszystkie możliwości, jakie ma do dyspozycji konsultantka Oriflame. Naprawdę wysokie dochody można osiągnąć zapraszając do współpracy w charakterze konsultantów  następne osoby. My jesteśmy w firmie ich sponsorem, a od obrotu całej grupy zależą specjalne premie, wypłacane za aktywność, z których największa trafia do sponsora całej grupy.  Górne granice zarobków, w tym premii za wysoki obrót handlowy, nie są w żaden sposób limitowane, tak więc wyłącznie od dobrej woli i aktywności zależy, jaki dochód będziemy osiągać. Warto także pamiętać, że organizacja pracy konsultantki zależy wyłącznie od niej samej, to ona decyduje o godzinach i ilości czasu, który poświęca swoim klientom.

Rejestracja do Oriflame Polska

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress