Paczki Oriflame w Ruchu

Paczki Oriflame w kioskach RUCH

Firma RUCH próbując rozszerzyć zakres swojej działalności zdecydowała się do swojej oferty wprowadzić współpracę z międzynarodową firmą kosmetyczną Oriflame, która ma wielu zwolenników  w naszym kraju. Od momentu pojawienia się katalogu 10/2014 konsultanci pracujący dla Oriflame mogą swoje paczki odbierać w wybranym przez siebie kiosku RUCH.

W sumie jest to ponad 2500 punktów na terenie całej Polski, które czynne są od świtu do zmierzchu niekiedy przez cały tydzień. Dzięki temu do swojego zamówienia konsultant może dotrzeć dużo szybciej i odebrać je w wybranym przez siebie, najdogodniejszym miejscu. Przez pierwsze trzy tygodnie koszt przesyłki będzie na poziomie 1 zł. Następnie cena nadal pozostanie na atrakcyjnym poziomie 5,9 zł ze względu na ilość paczek, które będą obsługiwane.

W ten sposób Oriflame współpracując z cenioną na rynku marką jaką jest RUCH, chce dotrzeć do najbardziej opornych klientów, którzy do tej pory mieli obawy przez e-zakupami a teraz chętniej otworzą się przed znaną dla siebie firmą jaką jest RUCH i nie będą obawiać się o bezpieczeństwo swoich zakupów.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress