Nowy wymiar sukcesu w Oriflame


Pozytywne zmiany specjalnie dla Ciebie 🙂

 

plan-kariery-w-oriflame

Oriflame, największe szwedzkie przedsiębiorstwo kosmetyczne, które ‎od wielu lat prowadzi aktywną dystrybucję swoich kosmetyków w ‎Polsce, wprowadziło szereg zmian do swojego programu. Wszystko po ‎to, aby spotkać się z jeszcze większym zainteresowaniem ‎konsultantek, jednocześnie gwarantując im większą satysfakcję z ‎nawiązanej współpracy. Jak przedstawiają się nowe warunki? ‎Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nimi.

Wyższe zarobki  
Firma zdecydowała się znacząco podnieść zarobki wszystkim swoim ‎konsultantkom – nie tylko poprzez zwiększenie wartości Bonusu ‎Wynikowego, lecz również poprzez wręczanie dodatkowej 1% Premii ‎Rocznej. Do tego dochodzi atrakcyjnie opracowany, jeszcze szerszy, ‎Plan Marketingowy I inne bonusy. Warto poświęcić chwilę na ‎zapoznanie się z nimi. Wprowadzone zmiany oznaczają, że Oriflame ‎swoim pracownikom będzie oferował zdecydowanie wyższe zarobki niż ‎te, których można spodziewać się u konkurencji.

Nowy tytuł Starszego Dyrektora  
Jeżeli posiadasz spore doświadczenie we współpracy z Oriflame, ‎możesz ubiegać się o tytuł Starszego Dyrektora. Otrzymasz w ten ‎sposób 1500 dolarów oraz specjalnie przygotowaną odznakę. Warto ‎jednak pamiętać, że tytuł nie może być przyznany osobom, które ‎wcześniej uzyskały już wyższy poziom (Złotego Dyrektora).

Nowe bonusy wynikowe  
Jeszcze jedna zmiana finansowa na korzyść dla wszystkich ‎konsultantek! Najniższy Bonus Wynikowy wynosi 4% I wzrasta o ‎cztery procenty wraz z każdym stopniem. Najwyższy z 20% powiększył ‎się do 24%, co oznacza jeszcze wyższe zyski dla wszystkich ‎aktywnych konsultantek. Wyniki Bonusowe oblicza się dla każdej ‎konsultantki z osobna oraz dla całej grupy konsultantek, do której ‎ona należy.

Uproszczone poziomy premiowe  
Jeszcze niedawno trzeba było posiadać przynajmniej 200pp, aby ‎ubiegać się o przyznanie premii. Teraz wystarczy już 100PP. System ‎punktowy został znacząco uproszczony.

Bonus Dla Urody
Nowy program, który wchodzi w życie wraz z 5 katalogiem Oriflame. ‎Dzięki niemu konsultantki Oriflame mogą otrzymać atrakcyjne ‎kosmetyki Wellness, których łączna kwota wynosi nawet 400 złotych. ‎Wszystko za mniej niż 10 złotych. Program obejmuje trzy poziomy: ‎‎100PP – Brąz, 200PP – Srebro, 300 – Złoto. Warto zaznaczyć, że ‎nagrody nie kumulują się. Konsultanci, liderzy I sprzedawcy mogą ‎uzyskać je w każdym katalogu.‎

Dołącz do Oriflame już teraz, zarabiaj satysfakcjonujące pieniądze, korzystaj z bonusów, nagród, szkoleń poznając przy tym niesamowitych ludzi.

Formularz rejestracyjny po prawej stronie portalu – zapraszamy.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress