Konsultantka Oriflame


Zostań konsultantką Oriflame.

Korzyści w Oriflame jako konsultantka:

 • – tańsze kosmetyki o 20 % z katalogów Oriflame
 • – dostęp do atrakcyjnych upominków i rabatów
 • – możliwość zwrotu kosmetyków do 30 dni od dnia zakupy
 • – brak wymogu zamawiania produktów co miesiąc
 • – możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach
 • – możliwość tworzenia własnej grupy sprzedażowej i osiągania z tego tytułu profitów

Dołącz do nas – uzupełnij formularz po prawej stronie portalu.

 

Oriflame konsultantka

 

Osoby poszukujące atrakcyjnego zatrudnienia, opierającego się na całkiem elastycznych ‎warunkach oraz wielu możliwościach, powinny zapoznać się z ofertą przedstawianą im przez ‎Oriflame. Ten szwedzki producent kosmetyków dokłada wszelkich starań, aby móc sprostać ‎wymaganiom możliwie jak największego grona osób w wielu krajach, próbując dotrzeć do nich ‎dzięki swoim konsultantką. Jak rozpocząć z nim współpracę oraz co robić, aby cieszyć się ‎maksymalną satysfakcją?

Sposobów na osiąganie znakomitych efektów jest naprawdę całkiem sporo. Można nawet ‎powiedzieć, że każda osoba może znaleźć coś dla siebie, co pozwoli jej szybko i prężnie rozwijać się. ‎Aby rozpocząć współpracę z Oriflame, wystarczy zapoznać się z odpowiednio przygotowaną ‎umową oraz podpisać ją. Następnie osoby uprawnione do tego zrobią wszystko, co trzeba, aby ‎nową konsultantkę wprowadzić do świata kosmetyków, zapoznając ją z podstawowymi warunkami ‎pracy, możliwościami oraz korzyściami.

Gdy tylko konsultantka zdobędzie cenną wiedzę, może przystąpić do rozwijania swoich ‎umiejętności. Wbrew pozorom, nie jest to takie trudne. Na początku z reguły zachęca do ‎skorzystania z atrakcyjnej oferty kosmetyków swoje znajome, siostry czy przyjaciółki, a te ‎następnie przedstawiają ofertę kilku innym osobom, które znają. W ten sposób tworzy się sieć ‎klientów, dzięki której konsultantka może zarabiać określone kwoty. Wartość wypłaty zależy w ‎każdym przypadku od wielkości składanego przez nią zamówienia. W każdym przypadku uzyskuje ‎ona aż dwadzieścia procent od kwoty, na którą zostało złożone zamówienie. Dzięki temu, ubiegając ‎się o kosmetyki dla swoich klientek o wartości tysiące złotych, może mieć pewność, że od Oriflame ‎otrzyma dwieście złotych. Ta kwota może być zdecydowanie wyższa – wszystko zależy od chęci i ‎zaangażowania konsultantki.

Rejestracja do Oriflame Polska

Both comments and pings are currently closed.

One Response to “Konsultantka Oriflame”

 1. Andżelika pisze:

  Zapisałam się do Oriflame dla opcji kupowania taniej kosmetyków. Nawet przez myśl nie przeszło mi, że mogłabym wiązać swoją przyszłość z firmą kosmetyczną. Jednak dziś już wiem, że swoją obecną pracę mogę zapewnić sobie bezpieczną przyszłość..
  Andżelika J.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress