Katalogi Oriflame – kosmetyki i perfumy

aktualny-katalog-oriflame

Katalogi Oriflame – kosmetyki i perfumy dla wymagających rodzin

Oriflame jest szwedzką firmą założoną w 1967 przez dwóch braci i ich bliskiego przyjaciela, którzy na początku jeszcze nie byli świadomi tego, jak wielki sukces zamierza ich spotkać. Oferowane przez nich produkty zaczęły cieszyć się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie, a przygotowywane katalogi, zawierające rozmaite kosmetyki i perfumy wysokiej jakości, są regularnie tłumaczone aż na trzydzieści pięć języków.
Z oferty przedstawianej przez Oriflame może skorzystać praktycznie każda zainteresowana osoba, bez względu na wiek czy płeć. Została ona tak opracowana, aby każdy wśród jej produktów znalazł coś dla siebie. Kilkadziesiąt stron katalogu wydawanego regularnie w wielu krajach świata zachęca do zakupu kosmetyków do makijażu czy pielęgnacji, a także atrakcyjnych zapachów, które utrzymują się na skórze przez bardzo długi czas.
Najbardziej rozbudowana jest oferta skierowana do kobiet, które w katalogu Oriflame mogą znaleźć praktycznie wszystko, co pozwoli im jeszcze bardziej podkreślić swoje atuty. Kosmetyki do makijażu pozwalają na idealne pomalowanie ust, powiek, a także na podkreślenie kości policzkowych i nie tylko. Wszystkie z nich charakteryzują się obecnością w wielu kolorach i odcieniach, dzięki czemu bez najmniejszego problemu można dopasować produkt do swojej karnacji czy chociażby charakteru. Oprócz tego, kobiety mogą skorzystać z dość dobrze rozbudowanej oferty kosmetyków pielęgnacyjnych, które można wykorzystać na przykład podczas kąpieli czy po wyjściu spod prysznica. Nawilżają one skórę, odżywiają i sprawiają, że staje się ona jeszcze gładsza.
Oferta przedstawiana dla mężczyzn skupia się przede wszystkim na wszelkiego rodzaju antyperspirantach, kremach oraz żelach pod prysznic. Dość spory wybór posiadają także przedstawiciele płci męskiej, którym zależy na zakupie nowych perfum czy wody toaletowej. Dzięki możliwości zapoznania się z poszczególnymi zapachami (niektóre ze stron katalogu umożliwiają uzyskanie zapachu poprzez potarcie ich nadgarstkiem), można być pewnym, że dokonany zakup na pewno okaże się trafiony.
Sporą część oferty katalogu Oriflame zajmują także produkty do pielęgnacji skóry dziecięcej. Delikatne olejki, płyny do kąpieli czy kremy do codziennego użytku to tylko jedne z wielu elementów oferty, która nieustannie jest rozbudowywana – każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress