Jak sprzedawać kosmetyki Oriflame?

Jak sprzedawać w Oriflame

Szukasz sposobu na dodatkowy zarobek? Zastanawiasz się, czy wstąpić do programu Oriflame i zacząć rozprowadzać kosmetyki? Pomysł jest dobry, jeśli uda Ci się zbudować sieć stałych klientów, możesz naprawdę nieźle zarobić. Grunt, aby nauczyć się ich zdobywać. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Znajome, koleżanki, kuzynki, siostry, mamy, babcie, współpracowniczki – wszędzie wokół siebie masz kobiety, które uwielbiają kupować kosmetyki. Wystarczy, aby zaczęły kupować je od Ciebie. A to dopiero początek. Z czasem sieć Twoich klientów będzie się skutecznie poszerzać.

Martwisz się, że nie masz żadnego doświadczenia w sprzedaży i że nie sprawdzisz się w handlu? Nie przejmuj się. Jeśli chcesz, możesz skorzystać ze specjalnych szkoleń marketingowych organizowanych dla konsultantek Oriflame, na których dowiesz się, jak budować relacje z klientami. Jeśli natomiast wolisz sama zacząć, najlepiej będzie, jeśli pierwsze kroki skierujesz właśnie do swoich przyjaciół i rodziny. Znacznie lepiej jest zaczynać biznes wśród osób, które dobrze znamy. Pozwoli Ci się to otworzyć na ludzi, z czasem nauczysz się skutecznie reklamować kosmetyki i je sprzedawać.

Co zrobić, aby zdobywać nowe klientki i powiększać ilość sprzedanych produktów? Musisz zachęcić je do swoich artykułów, a najlepiej zrobić to organizując spotkania, na których będziesz prezentować kosmetyki. Możesz namówić do takiego spotkania swoje koleżanki i poprosić, aby przyprowadziły również swoje koleżanki. W ten sposób pojawiają się nowe osoby i szanse na sprzedaż produktów rosną. Jeśli zainteresują się oferowanymi przez Ciebie artykułami, odniosłaś sukces. Teraz wystarczy podtrzymywać te relacje, dostarczając klientkom nowe katalogi, oferując im promocje i dorzucając do zamówień małe prezenty.

Dystrybucja kosmetyków Oriflame to także sprzedaż internetowa. Każda konsultantka może skorzystać z szeregu proponowanych przez Oriflame internetowych aplikacji i narzędzi, dzięki którym można bardzo efektywnie zwiększyć sprzedaż.

Zostań konsultantką/konsultantem Oriflame – skorzystaj z formularza po prawej stronie.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress