Jak dokonać rejestracji w Oriflame

Zapisy i rejestracja w Oriflame

Oriflame to marka, jakiej nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać, dlatego też wiele osób chce się z nią związać. Mogą to być zarówno osoby, które chcą po prostu kupować taniej kosmetyki, jak i te, które chcą związać swoją przyszłość z byciem konsultantką lub konsultantem w tej firmie. Jednak aby móc marzyć o tym, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności, a przede wszystkim z wysokiej jakości naturalnych kosmetyków, trzeba się zarejestrować.

Jest kilka metod, w jaki sposób można tego dokonać, a obecnie najbardziej popularną jest rejestracja online. Wystarczy bowiem wejść na oficjalną stronę firmy, wybrać opcję zarejestruj się, a następnie wypełnić wszystkie pola, jakie są dostępne na formularzu zgłoszeniowym, jak: imię, nazwisko, numer PESEL, adres zamieszkania, adres e-mail, miasto, kod pocztowy. Możemy podać dodatkowo numer telefonu, zarówno komórkowego, jak i stacjonarnego. Jeśli dowiedzieliśmy się o Oriflame ze strony internetowej, na jakiej konsultant polecał tę firmę, możemy jeszcze wpisać kod promocyjny. Rejestrując się online, od razu jesteśmy przypisywani do jednego z konsultantów, który będzie zapewniał nam dostęp do nowych materiałów. Ponadto będzie taką osobą pierwszego kontaktu, którą możemy pytać o wszystko, co jest dla nas nowe, bądź niezrozumiałe. Na koniec musimy zaakceptować regulamin, by przejść do kolejnego etapu rejestracji. Warto zapoznać się z regulaminem, zanim zaznaczymy opcję, że go akceptujemy, by dokładnie wiedzieć, jakie obowiązują zasady, kiedy już dołączy się do klubu. Akceptując regulamin i klikając przycisk Dalej, potwierdzamy swoją rejestrację, a tym samym otrzymujemy swój numer członkowski, jak również potwierdzenie naszego opiekuna, z jakim powinniśmy się konsultować. Ostatnią rzeczą, jaką musimy zrobić, by móc aktywnie korzystać z bycia członkiem klubu Oriflame, jest utworzenie hasła, jakie będziemy podawać już za każdym razem, gdy zechcemy zalogować się do systemu.

Drugą metodą rejestracji, jest wstąpienie do klubu za pośrednictwem konsultanta, który dokonał wszystkich formalności i ma możliwość wprowadzania nowych osób. Taką rejestrację można dokonać drogą elektroniczną, jak również w jednym z punktów Oriflame, z tym że wtedy konsultant musi spotkać się z tą osobą w punkcie, by móc wypełnić wszystkie dokumenty i żeby nowa osoba mogła złożyć podpisy.

Najprostszy sposób, wypełnij formularz…
…zostań konsultantką Oriflame.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress