Jak budować zespół Oriflame?

Droga do sukcesu w Oriflame

Budowanie zespołu w Oriflame to jedno z najtrudniejszych zadań, przed jakimi muszą stanąć ‎konsultantki zainteresowane znaczącym poszerzeniem swoich zarobków. Oczywiście, mogą one ‎wybrać inne strategie, które nie wymagają posiadania własnego zespołu, jednak to przede ‎wszystkim on potrafi zagwarantować maksymalne zyski. Jak budować własny zespół Oriflame? W ‎tym artykule postaramy się przybliżyć kilka cennych wskazówek, które pomagają wzbudzić ‎zainteresowanie całkiem sporego grona przyszłych konsultantek.

Organizuj pokazy kosmetyczne
To nic, że na początku będzie brało w nich udział tylko i wyłączenie kilka Twoich koleżanek. Wraz z ‎upływem czasu zainteresowanych osób zacznie przybywać. Podczas regularnie przygotowywanych ‎i przeprowadzanych spotkań prezentuj nowości kosmetyczne, opowiadaj o zaletach produktów, ‎lecz nie tylko. Nie wahaj się opowiedzieć także trochę o swojej pracy w Oriflame, zachęcając ‎możliwie jak największe grono pań do sprawdzenia się w roli konsultantki.

Wykorzystaj Internet
Internet to znakomite źródło informacji. Całkiem dobrze sprawdza się także podczas promowania ‎własnych usług lub produktów. Konsultantki Oriflame mogą przygotować własną, niewielką, ‎kampanię promocyjną. W ten sposób mogą trafić do zdecydowanie szerszego grona pań ‎zainteresowanych oferowanymi produktami, a niektóre z nich na pewno skuszą się na to, aby ‎zostać konsultantkami.

Bądź pozytywnie nastawiona do życia  
Uśmiech to podstawa. Dzięki nim możesz zyskać wiele znajomych, które będą chciały podążać ‎Twoją drogą. Wprowadzaj ich do świata kosmetyków bez stresu i pośpiechu. Cierpliwie odpowiadaj ‎na wszystkie pytania. Twoje pozytywne nastawienie do życia na pewno nie pozostanie ‎niezauważone. Dzięki niemu znacząco powiększysz swój zespół.‎

Wypełnij formularz po prawej stronie portalu …
… zostań konsultantką Oriflame.

Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze to “Jak budować zespół Oriflame?”

  1. Dominika pisze:

    Współpraca z Oriflame, to dla mnie przede wszystkim możliwość realizacji się na polu zawodowym, bez konieczności rezygnowania z życia rodzinnego. Plan marketingowy firmy stwarza unikalne na polskim rynku możliwości zarobkowe. To jak daleko zajdziesz, zależy tylko wyłącznie od Ciebie. Pojęcie „szklany sufit” w tym biznesie nie istnieje. Sam jesteś sobie szefem od pierwszego dnia współpracy. Tutaj możesz spełniać marzenia począwszy od nowej sukienki po wyjazdy na międzynarodowe konferencje. Każdy dzień w Oriflame to dla mnie niesamowita przygoda.
    Dominika N.

  2. Marta pisze:

    Cieszę się że mam dostęp do kosmetyków bardzo dobrej jakości za przystępną cenę. Korzystam z nich nie tylko ja ale także moja rodzina, kosmetyki Oriflame kupuję również na świetne prezenty dla znajomych i przyjaciół. Mam dużą satysfakcję gdy trafnymi radami zdobywam zaufanie moich klientów. Cieszę się że mogę dzielić się swoją wiedzą i ulubionymi kosmetykami z innymi.
    Marta Z.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress