Jak budować swój zespół w Oriflame?

Struktura Oriflame.

Oriflame daje wiele możliwości wszystkim konsultantkom, które zdecydują się na podjęcie ‎aktywnej współpracy z tą firmą. Aby jednak czerpać możliwie jak najlepsze korzyści, trzeba ‎posiadać odpowiednio opracowany plan marketingowy. Tylko i wyłącznie on pozwoli na znaczące ‎zwiększenie miesięcznych zarobków, które w wielu przypadkach mogą wynosić kilka lub nawet ‎kilkanaście złotych. Najlepsze możliwości oferuje posiadanie własnego, bardzo dobrze ‎rozbudowanego, zespołu w Oriflame. Jak przystąpić do jego budowania i co tak właściwie potrafi ‎on zaoferować?

Osoby, które decydują się na tworzenie własnego zespołu, powinny być świadome tego, że mogą ‎liczyć nie tylko na wynagrodzenie standardowe w postaci 20% od kwoty każdego zamówienia, lecz ‎także odpowiedniego procentu kwoty zamówień składanych przez osoby, które należą do ‎utworzonego przez nią zespołu. Z takiego założenia wynika, że im więcej osób należy do ‎określonego zespołu, tym większe szanse na wyższe zarobki z punktu widzenia osoby, która ‎zdecydowała się na jego założenie.

Budowanie zespołu wcale nie musi być trudne. Wystarczy znaleźć osoby zainteresowane ‎podjęciem współpracy z Oriflame, dokładnie przedstawić im warunki uczestnictwa w programie, ‎jakie powinna spełniać każda konsultantka, aby następnie móc zacząć wprowadzać je do świata ‎kosmetyków. Na pewno posiadają one znajomych czy członków rodziny, którzy chcieliby z ‎przyjemnością wypróbować kosmetyki oferowane w atrakcyjnych cenach. Jeżeli tylko nowe ‎konsultantki złożą zamówienie na określoną kwotę, osoba, która zdecydowała się na tworzenie ‎własnego zespołu otrzymuje dzięki nim odpowiednie wynagrodzenie, zależne od ogólnej wartości ‎wszystkich kosmetyków.  W ten sposób można znacząco przyczynić się do powiększenia swoich ‎zarobków, co zdecydowanie zwiększa satysfakcję ze współpracy.‎

Nie czekaj dołącz do Oriflame – wypełnij formularz po prawej stronie portalu.

Both comments and pings are currently closed.

One Response to “Jak budować swój zespół w Oriflame?”

  1. Aneta Oriflame pisze:

    Praca w Oriflame to sposób życia, sama wybieram czas oraz metody pracy. Nie muszę się tłumaczyć przed nikim ponieważ tutaj sama jestem swoim szefem. Uwielbiam pracę z ludźmi a dzięki Oriflame codziennie poznaję ciekawe osoby.
    Aneta K.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress