Dlaczego warto zostać konsultantką Oriflame?

konsultantka w firmie oriflame

Możliwość testowania kosmetyków, najświeższe informacje dotyczące zmieniających się trendów w modzie i wizażu czy chociażby regularne zniżki to tylko niektóre z zalet, jakimi charakteryzuje się praca konsultantki Oriflame – nieustannie rozwijającej się i cenionej już w wielu krajach na całym świecie szwedzkiej firmy kosmetycznej.

Mogłoby wydawać się, że rekrutacja przebiega w sposób skomplikowany – w końcu jest wiele kobiet, które chciałyby spędzić trochę swojego wolnego czasu, rozwijając swoje umiejętności sprzedaży kosmetyków znanej i cenionej marki. Okazuje się jednak, że jest to łatwiejsze niż mogłoby wydawać się. Bycie konsultantką Oriflame to nie tylko praca, pozwalająca na dorzucenie kilku groszy do portfela każdego miesiąca. To także pasja, chęć rozwijania się oraz poszerzanie swojej wiedzy z zakresu kosmetyków pielęgnujących, kolorujących czy perfum dla każdego. Przynajmniej z takiego założenia wychodzi Oriflame, oferując każdej zainteresowanej osobie sprawdzenie się w roli konsultantki.
Dlaczego tak właściwie warto zostać konsultantką Oriflame? Oprócz wymienionych powyższej aspektów, firma gwarantuje zdecydowanie więcej aspektów. Jak w wielu przypadkach, wszystko zależy od zaangażowania kobiety oraz od jej zysków podczas sprzedaży. Im większe, tym większe możliwości.

Firma oferuje swoim konsultantkom zniżkę w postaci 23%. Oznacza to, że mogą one bez najmniejszego problemu już na samym początku kupować produkty po obniżce, a sprzedawać zainteresowanym osobom po cenie katalogowej. W ten sposób miesięcznie można zarobić nawet kilkaset złotych – czy nie brzmi to zachęcająco?

Praca konsultantki nie wymaga specjalnego zaangażowania. Można wykonywać ją w dowolnym momencie, nawet podczas przerwy w pracy, prezentując swoim koleżankom nowy katalog (przychodzi on co trzy tygodnie). Oriflame stara się nie ingerować za bardzo w działania współpracujących z firmą kobiet, gwarantując im swobodę, jeżeli chodzi o wybór klientów, formę prezentowania im aktualnej oferty czy wielkość i regularność składanych zamówień.
Bycie konsultantką Oriflame to idealne zajęcie dla wszystkich kobiet, które chciałyby polepszyć swoją sytuację finansową bez konieczności rezygnowania ze swojego dotychczasowego zatrudnienia, posiadając przy tym atrakcyjne zniżki na wysokiej jakości kosmetyki i dostęp do najświeższych informacji ze świata mody i wizażu.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress