Czy zarobki konsultantki Oriflame pozwolą na godne życie?

Biznes z Oriflame

W ostatnim czasie można zauważyć rosnące zainteresowanie członkostwem w klubie Oriflame. Konsultantką Oriflame może zostać każda kobieta lub dziewczyna, która ukończyła szesnasty rok życia. Praca polega przede wszystkim na dystrybucji markowych kosmetyków, z wykorzystaniem aktualnych katalogów Oriflame. Wiele kobiet traktuje to rozwiązanie jako główne źródło dochodu, warto się więc zastanowić, czy zarobki konsultantki Oriflame mogą zapewnić godne życie? Zasadniczo dochód osiągany z tytułu dystrybucji kosmetyków Oriflame jest nieograniczony.

Każda konsultantka otrzymuje określony procent od uzyskanej w danym okresie rozliczeniowym kwoty. W praktyce oznacza to, że im dana osoba więcej sprzeda, tym większy osiąga dochód. Pozornie wydawać się może, że jest top praca bardzo miła, lekka i przyjemna, w dodatku można dzięki niej uzyskać całkiem niezłe dochody. Rzeczywistość weryfikuje jednak to stwierdzenie dowodząc, że konsultantka Oriflame faktycznie może uzyskać bardzo wysokie dochody, nie mniej jednak wymaga to odpowiednich działań marketingowych, zaangażowania oraz wkładu pracy. Trudno więc jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy zarobki konsultantki Oriflame pozwolą na godne życie, a przedsięwzięcie to może być traktowane jako główna alternatywa zawodowa, nie mniej jednak z całą pewnością warto skorzystać z możliwości, jakie niesie ze sobą to rozwiązanie.

Oczywisty jest fakt, iż początkująca konsultantka zarobi znaczniej mniej aniżeli jej doświadczona koleżanka po fachu, aczkolwiek zdobywając doświadczenie na płaszczyźnie marketingowej, a także stałe grono odbiorców, bez problemu można osiągnąć finansowy i zawodowy sukces. Śmiało można więc stwierdzić, że zarobki konsultantki Oriflame zależą przede wszystkim od indywidualnej motywacji, zaangażowania, a także zdolności interpersonalnych oraz perswazyjnych.

Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze to “Czy zarobki konsultantki Oriflame pozwolą na godne życie?”

  1. Maja pisze:

    Ja pracuje w Oriflame od 7 lat i jest to moja jedyna praca, dzięki której się utrzymuje. Dodatkowo poznaje nowe osoby a jak wiadomo kontakty w naszym kraju to podstawa.

  2. Asia pisze:

    Jak się jeszcze uczę a pracę w Oriflame traktuje jako dodatkowo źródło stałego dochodu. Nie mam szefa, sama sobie organizuje czas, pomaga mi w tym wszystkim moja sponsorka.. Dzięki Iza:)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress