8 powodów, dla których warto dołączyć do Oriflame

8 powódów aby dolaczyc do oriflame

Interesujesz się nowościami na rynku kosmetycznym? Chcesz zarobić o kilka groszy więcej? A może po prostu zależy Ci na rozwoju w znanej praktycznie na całym świecie firmie? To tylko i wyłącznie kilka możliwości, które może zaoferować Ci Oriflame. Zachęcamy do zapoznania się z tym artykułem, który przedstawia kilka cech, które zdecydowanie wyróżniają tę firmę na tle pozostałych.

JAKOŚĆ PRODUKTÓW
Oriflame bardzo ceni sobie zadowolenie swoich klientów, starając się zawsze oferować im produkty tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Zgadza się także na zwrot zakupionego towaru, jeżeli zakupiony on był nie później niż miesiąc temu.

BOGATA OFERTA
Liczba kosmetyków oferowanych przez tę firmę jest zadziwiająco wysoka. Wskazują na to chociażby katalogi, które ukazują się częściej niż raz na miesiąc. Każdego roku jest ich aż 17! Co więcej, nie ma problemów z ich znalezieniem. Wystarczy wejść na stronę Oriflame, aby zapoznać się z ich wersją internetową. Wśród wszystkich oferowanych produktów można wyróżnić, które przeznaczone są zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci – każdy znajdzie coś dla siebie.

ZAROBKI
Będąc konsultantką Oriflame, masz wiele możliwości nie tylko śledzenia nowości ze świata kosmetyków i zamawiania ich po promocyjnych cenach, lecz także zarobienia kilku złotych. Obecnie firma daje Ci możliwość zarobienia aż trzydziestu procent od wartości złożonego przez Ciebie zamówienia – czy nie brzmi to zachęcająco?

PRACUJESZ KIEDY CHCESZ
Jako konsultantka, nie masz żadnych ograniczeń. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, jak dużo uda Ci się zarobić. Jeżeli tylko masz czas i chęci, możesz pracować zdecydowanie więcej. Jeżeli nie, potraktuj to jako formę na dorobienie kilku groszy, na przykład podczas spotkań ze znajomymi, które poszukują atrakcyjnych kosmetyków.

TAŃSZE KOSMETYKI
Osobom współpracującym z Oriflame firma oferuje stałe zniżki na wiele kosmetyków. Wynoszą one aż 23%. Oprócz możliwości zarobienia kilku złotych na zamówieniach Twoich znajomych, możesz także oszczędzić kilka groszy podczas dokonywania zakupów dla siebie.

JASNE WARUNKI WSPÓŁPRACY
Przed przystąpieniem do współpracy firma zawsze prosi swoich klientów, aby dokładnie zapoznali się z prezentowaną umową. To właśnie ona stanowi podstawowy dokument, do którego zawsze można się odwołać. Zawarte są nim informacje na temat zarobków, prowizji i warunków pracy- zero nieprzyjemnych niespodzianek, które po jakimś czasie mogłyby wystąpić.

DOBRA ZABAWA
Dzięki możliwościom, jakie daje Ci Oriflame, możesz wziąć udział w organizowanych imprezach. Pozwolą Ci one nie tylko zbliżyć się do świata nowinek kosmetycznych, lecz także poznać nowe, często bardzo inspirujące osoby, i wziąć udział w dobrej zabawie.

ŁATWE POCZĄTKI
Już od samego początku zostaniesz otoczony profesjonalną opieką osób, które przedstawią Ci wszystkie aspekty pracy jako konsultant Oriflame. Już na starcie nawiążesz cenne znajomości, dzięki którym będziesz móc nieustannie rozwijać się.

Rejestracja do Oriflame Polska

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress